П`ятниця, 14.08.2020, 17:09
Вітаю Вас Гість | RSS

             Плесецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 
 Київська обл., Васильківський р-н., с. Плесецьке, вул. Центральна 34,
тел: +38 04571 4 66 34

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 121
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Травень » 26 » Наказ про перевід учнів.
17:05
Наказ про перевід учнів.

Наказ про перевід учнів.

 

                                       

                        В и т я г    з  п р о т о к о л у   № 5

 

     від 26.05.2016 року

 

            Засідання педагогічної ради Плесецької  ЗОШ І- ІІІ ступенів

            Васильківського району  Київської  області

 

 Присутні – 20 педагогів

 Відсутні: 7

                               П о р я д о к    д е н н и й

  1. Про перевід  учнів 1-8,10 класів у наступні класи

  С л у х а л и :

  Заступника директора з навчально – виховної роботи Шуст О.О. з питання

 

« Аналіз навчальних досягнень учнів 1-8,10 класів на кінець навчального року»

У х в а л и л и :

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 30.07.2015 за № 924/ 27365, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778,  

 

1. Перевести до 2 «А»  класу учнів 1 «А» класу  згідно списку:

  1.Арзамазова Єгора Максимовича               

  2.Бурунова Івана Дмитровича                      

  3.Венгера  Артема  Сергійовича                     

4.Висоцького  Олександра  Костянтиновича

5. Гордієнко Крістіну Дмитрівну

6. Гордієнко Каріну Дмитрівну

7.Гречаного  Михайла Сергійовича             

8.Гадинко Софію Тарасівну                     

9.Гречану Ангеліну Русланівну                

10.Галку Наталію Сергіївну                        

11.Гуртову Дарію Олегівну                                 

12.Гуртову Софію Олегівну                     

13.Ковальчука Артема Сергійовича             

14.Легенького Сергія Сергійовича            

15.Мельника Олександра Миколайовича      

16.Мельника Віталія Миколайовича             

17.Новохатню Юлію  Валеріївну                 

18.Новака Артема  Васильовича                     

19.Невгада  Дмитра Андрійовича                 

20.Пошелюжну Ольгу  Романівну               

21.Ревенко Тараса  Артемовича                    

22.Решетняка Данила Максимовича            

23.Сатира Дмитра  Максимовича                  

24.Скалецьку Поліну Валентинівну               

25.Савінову  Вікторію Олексіївну                   

26.Тищенка Олександра Максимовича

27.Тимченко Валентину Іванівну                                           

28.Харченко Наталію Миколаївну                 

29.Чебана  Едуарда  Сергійовича                         

30.Ющенка Максима Романовича  

             

2.  Перевести  до2  «Б» класу учнів 1 «Б»  класу  згідно списку:

 

          1.Андреєва Іларіона Олексійовича        

2.Артющенка Олексія Михайловича    

3.Бондара Олександра  Юрійовича            

4. Довженко Вікторію Вікторівну       

5.Драгниша Єгора Костянтиновича        

6.Золоташко Аліну Василівну               

7.Захожа – Стрельнікова Григорія Андрійовича

8.Казміренка  Арістарха Юрійовича               

9.Комаровську Маргариту Олександрівну  

10.Лагодну Вероніку Юріївну

11. Літвінка Назара Сергійовича                      

12.Луценко Богдану Сергіївну                     

13.Макарова Артема  Вікторовича                 

14.Малишева  Романа  Олексійовича              

15.Невгадовського  Назарія Євгенійовича 

16.Новохатню Катерину Олегівну             

17.Плацидіну  Анну Леонідівну                 

18.Ряднину Діану Петрівну                       

19.Різник Вероніку Сергіївну                   

20. Степанчук  Софію Олексіївну            

21.Самаруху Софію Олександрівну         

            22. Філінову Дарину Олегівну                      

23.Фою Ольгу Володимирівну                 

24.Шиденко Артем Русланович              

25. Шканденка Артура Миколайовича      

26.Щербака  Михайла Олександровича    

             27.Юнака Данііла  Петровича    

                          

 

 3. Перевести  до  3-А  класу  учнів   2-А класу згідно списку:

   

  1. Грищенко Анну Олександрівну
  2. Забарну Анастасію Євгеніївну
  3. Коваль Данила Юрійовича
  4. Логвіненко Анастасію Сергіївну
  5. Лисюка Максима Олександровича
  6. Науменко Ярославу Ігорівну
  7. Осташевича Ігоря Сергійовича
  8. Різника Олександра Сергійовича
  9. Скалецьку Каріну Сергіївну
  10. Солодовник Дарину Вікторівну
  11. Собченка Михайла Віталійовича
  12. Степанчука Євгенія Васильовича
  13. Тимченко Анастасію Іванівну
  14. Фенько Дарію Юріївну
  15. Черевко Софію Богданівну
  16. Чухрій Анастасію Петрівну
  17. Юшко Анну Василівну

 

4. Перевести до  3-Б класу  учнів  2-Б классу  згідно списку:

 

     1. Бей Евеліну Юріївну                    

2.Заікіна  Олександра Миколайовича  

3. Захожа-Стрельнікова Андрія Андрійовича

4. Корнієнко Дарину Володимирівну 

5. Мазуренко Анастасію Михайлівну  

6. Малярчука Олександра Дмитровича   

7. Марушко Софію Григорівну            

8. Мелещук Ангеліну Володимирівну 

9. Невгада Артема Олександровича        

10. Невгад Єлизавету Григорівну         

11. Невгад Софію Григорівну                

12. Рожок Анастасію Іванівну                

13. Семененка Максима  Миколайовича

14. Сербін Діану Володимирівну           

15. Степаненко Катерину Олексіївну   

16. Чупак Дарію Сергіївну                     

17. Юдіна Тимура  Володимировича          

18. Якубенка Тимофія Андрійовича  

19. Форня   Робію   

 

 

 

 

5.  Перевести до 4- А  класу  учнів  3- А  класу згідно списку:

 

  1. Бугайову Марію Андріївну
  2. Власенко Тетяну Олександрівну
  3. Головка Антона Вікторовича
  4. Гузенко Вікторію Євгеніївну
  5. Гречаного Антонія Сергійовича
  6. Драгана Костянтина Олександровича
  7. Заболотнього Нікіту Івановича
  8. Заковоротнього Андрія Олександровича
  9. Колоска Петра Петровича
  10. Комаренка Віталія Віталійовича
  11. Машошину Олександру Миколаївну
  12. Невгода Назара Олександровича
  13. Першину Вікторію Вікторівну
  14. Полончука Павла Олександровича
  15. Романенко Яну Дмитрівну
  16. Сперкач Анастасію Ігорівну
  17. Сперкача Дмитра Євгенійовича
  18. Стрельченка Назарія Ігоровича
  19. Титенко Анну Романівну
  20. Чернишенка Михайла Володимировича
  21. Шкрид Анастасію Романівну

 

6.  Перевести до 4-Б  класу учнів 3-Б класу згідно списку:

               1.Бадрука Вадима Віталійовича

2. Бараненко Вікторію Русланівну

3. Березанського Максима Миколайовича

4. Бізіля Ольгу Василівну

5. Гончаренка Назара Романовича

6. Гуртову Дарію Юріївну

7. Деркачову Ольгу Віталіївну

8. Желепу Марту Юріївну

9. Іванюка  Івана Івановича

10. Козир Катерину Миколаївну

11.  Колесніка Володимира Станіславовича

12. Куліша Віталія Романовича

13. Липчак  Вікторію Олександрівну

14. Любінецьку Єву Вікторівну

15. Марчук Анну Олегівну

16. Мелещук Діана Володимирівна

17. Озійчук Анастасію Юріївну

18.Пасічніченка Кирила Руслановича

19. Солодовника Артема Борисовича

20. Солодовник Тетяну Володимирівну

21. Староненко  Валерію Іванівну

22. Свириденка Олександра Івановича

23. Ткачова Гліба Віталійовича

24. Шиденко Анастасію Євгеніївну

25. Шиденка Олександра Сергійовича

7. Перевести до 5 класу учнів 4 –го  класу згідно списку:

 

1.Березанського Володимира Олександровича

2.Буряка Петра Олексійовича

3.Бублик Дар’ю Валеріївну

4.Ващенко Анастасію Олегівну

5.Гончаренка Богдана Романовича

6.Годз Юлію Володимирівну

7.Гурін Дарію Дмитрівну

8. Гузенко Анну Віталіївну

9.Загранічного Ярослава Віталійовича

10.Комаренка Олександра Андрійовича

11.Кучака Олександра Валентиновича

12.Рєзнік Анну Олександрівну

13.Лемешка Максима Геннадійовича

14.Луценка Максима Андрійовича

15.Максимеця Ігоря Ігоровича

16.Маркову Аміну Валеріївну

17.Москалюк Діану Володимирівну

18.Петруньок Ангеліну Юріївну

19. Покричука Андрія Володимировича

20.Соїча Івана Володимировича

                21.Солодовника Олександра Володимировича

22.Степанчук Катерину Василівну

23. Суботіну Олену Олександрівну

24.Тимченка Андрія Івановича

25.Чернешенка Максима Віталійовича

26.Чернешенка Олександра Володимировича

27.Чухліб Дарію Олександрівну

28.Шиденка Максима Руслановича

29.Щербак Ірину Віталіївну

                30.Юшка Ігоря Віталійовича

31.Юшка Андрія Олеговича

 

8.  Перевести до 6 «А» класу  учнів 5 «А»   класу  згідно  списку :

 

               1. Абхаша  Владислава Олександровича

               2. Бурунова Максима Руслановича

3. Гончаренка Віктора Олександровича

4. Горовенка Ігоря Олександровича

5. Гузенко Ірину  Володимирівну

6. Драгана Олександра Олександровича

7. Коваленко Вікторію Тарасівну

8. Легеньку Вікторію Сергіївну

9. Логвіненка Івана Сергійовича

10. Полонікова Ігоря Руслановича

11. Савінову Олександру Олексіївну

12.  Собченка Владислава Віталійовича

13. Сатира Дениса Максимовича

14. Скрипніченка Дениса Олександровича

15. Харченка Максима Миколайовича

16. Хомутовську Ольгу Леонідівну

17. Чиженко Анну Олександрівну

18. Шевченка Антона Андрійовича

19. Ющенка Владислава  Григоровича

20. Форня Абу Бакира Уктановича

 

9.  Перевести  до 6 «Б»  класу  учнів 5 «Б» класу  згідно  списку :

              

  1. Гончаренка Віктора Вікторовича
  2. Гончаренка Сергія Руслановича
  3. Гордієнка Андрія Олеговича
  4. Годза Дмитра Володимировича
  5. Кабанця Анатолія  Сергійовича
  6. Лемешко Вікторію Геннадіївну
  7. Липчак Інну Олександрівну
  8. Любінецьку Ангеліну Вікторівну
  9. Невгада Євгенія Віталійовича
  10. Орлова Владислава Юрійовича
  11. Отрошко Вікторію Андріївну
  12. Петруньок Ольгу Валентинівну
  13. Приліпко Анну Вікторівну
  14. Романенка  Ігоря Руслановича
  15.  Семенця Володимира Валерійовича
  16. Слободян Катерину Олегівну
  17. Цехмайструк Ірину Богданівну
  18. Шуст  Сніжану Володимирівну

 

10. Перевести до 7  «А»  класу учнів 6 «А»  класу згідно списку :

 

           1. Вороневича Михайла Юрійовича

           2. Гречаного Максима Сергійовича

           3. Дремух Вікторію Миколаївну

           4.Козира Олександра Миколайовича

           5.Корнієнко Юлію Володимирівну

6.Луценко Єлізавету Анатоліївну

7.Малярчук Анну Дмитрівну

8.Мошковську Анастасію Романівну

9.Невгадовського Олександра Вікторовича

10.Остапченко Анастасію Віталіївну

11.Солодовника Івана Володимировича

12.Староненка Віталія Валерійовича

13.Сторож Наталію Анатоліївну

14.Степанчук Ірину Володимирівну

15.Чернюк Діану Ігорівну

16.Чупак Марію Миколаївну

17.Шиденко Вікторію Русланівну

18.Шорохову Яну Вікторівну

19.Ющенка Назара Романовича

20. Форня Мухамеда Али Уктановича

 

11.  Перевести  до 7 «Б» класу  учнів  6 «Б»  класу  згідно списку :

 

  1. Бараненко Вікторію Олександрівну
  2. Василькову Аліну Леонідівну
  3. Гавриляка Олександра Олексійовича
  4. Гречану Каріну Русланівну
  5. Кабанець Ольгу Володимирівну
  6. Кравця Романа Олександровича
  7. Лугівського Евгенія Володимировича
  8. Остапченка  Олександра Сергійовича
  9. Остапченка Артема Віталійовича
  10. Петруньок Інну Сергіївну
  11. Романенка  Івана Дмитровича
  12. Скалецького Сергія Вікторовича
  13. Чернешенка Владислава Володимировича
  14. Шеденка Андрія Івановича
  15. Шиденка Ярослава Сергійовича
  16. Щербак  Аделіну Олександрівну

 

   12.  Перевести  до  8  класу  учнів 7  класу   згідно списку:

 

                       1. Бараненко Олену Володимирівну

2. Бей Едуарда Андрійовича

3. Власенко Аліну Василівну

4. Волинкіна Дмитра Ростиславовича

5. Головка Сергія Володимировича

6. Гречаного Івана Сергійовича

7. Демчука Давида Руслановича

8. Долгіх Анну В’ячеславівну

9. Заковоротню Вікторію Володимирівну

10. Казакова Максима Вікторовича

11.Краєвську Марину Олегівну

12. Канцідал Вікторію Володимирівну

13. Кравчук Анастасію Дмитрівну

14. Кравця Дмитра Васильовича

15. Ковтуненка Максима Євгенійовича

16. Корнієнко Олену Володимирівну

17. Молярчука Юрія Ігоровича

18. Миргородську Анну Олексіївну

19. Невгада Богдана Петровича

20.Оріненка Андрія Андрійовича

21. Паламарчук Олександру Костянтинівну

22.Пітель Валерію Ігорівну

23. Ряднину Максима Петровича

24. Ревенко Дарину Артемівну

25. Сперкача Дениса Юрійовича

26.Степаненко Анну Олексіївну

27.Філімоненко Ірину Сергіївну

28. Ющенко Вікторію Олегівну

29. Ющенко Богдану Вадимівну

30.Чумакова Юрія Сергійовича

 

 13. Перевести  до 9  класу  учнів  8  класу згідно списку :

  1. Бугай Дарину Сергіївну
  2. Бугай Вікторію Вікторівну
  3. Гуртового Віталія Ігоровича
  4. Гаврилюк  Аліну  Сергіївну
  5. Дишкант Анну Сергіївну
  6. Дерій Анну Валеріївну
  7. Земцова В’ячеслава Володимировича
  8. Загранічного Руслана Віталійовича
  9. Кабанця Олега Сергійовича
  10. Казміренко Єву Юріївну
  11. Карлюгу Ігоря Андрійовича
  12. Кондратюк Роксолану Миколаївну
  13. Костенка Валентина Олеговича
  14. Марківську Вікторію Іванівну
  15. Майданчук  Вікторію Геннадіївну
  16. Медвідь Валерію Юріївну
  17. Муквич Анастасію Володимирівну
  18. Невгод Вікторію Ігорівну
  19. Невгада Андрія Юрійовича
  20. Петрунька Артема Ігоровича
  21. Петрунька  Андрія Сергійовича
  22. Петруньок Альону Сергіївну
  23. Ребрика Вадима Олександровича
  24. Слюсаренко Ольгу Миколаївну
  25. Турчика Костянтина Михайловича
  26. Фою Владислава Вікторовича
  27. Хоменко Дарину Олександрівну
  28. Шиденка Дмитра Сергійовича
  29. Юшко Катерину В’ячеславівну

14 . Перевести  до 11  класу  учнів  10  класу  згідно списку:

  1. Архипенка Дмитра Руслановича
  2. Богдан Вікторію Володимирівну
  3. Бублик Ірину Валеріївну
  4. Волкова Дениса Віталійовича
  5. Гречану Анастасію Вікторівну
  6. Гостру Юлію Володимирівну
  7. Желепу Каріну Олександрівну
  8. Заболотнього Максима Олександровича
  9. Завального Владислава  Андрійовича
  10. Заїченко Ольгу Сергіївну
  11. Ковальчук Олену Ігорівну
  12. Куліченка Андрія Олександровича
  13. Мельника Василя Андрійовича
  14. Муліну Анастасію Віталіївну
  15. Невгадовську Марію Олександрівну
  16. Остапченка Володимира Віталійовича
  17. Ребрик Надію Олександрівну
  18. Сергійчук Ганну Ігорівну
  19. Скалецьку Дарину Ігорівну
  20. Твердохліб Анастасію Русланівну

 

          Голова педради                               Л.М.С а в ч е н к о

 

          Секретар                                            О.П.О л ь х о в и ч 

Переглядів: 333 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Корисні кнопки
Освітній портал www.ukrprog.com.ua Переводчик онлайн
Пошук
Архів записів
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright KrevSaa © 2020
Сайт управляється системою uCoz