П`ятниця, 14.08.2020, 17:45
Вітаю Вас Гість | RSS

             Плесецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 
 Київська обл., Васильківський р-н., с. Плесецьке, вул. Центральна 34,
тел: +38 04571 4 66 34

Меню сайту
Гаряча лінія
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 121
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 25 » В и т я г з протоколу № 5 засідання педагогічної ради Плесецької ЗОШ І- ІІІ ступенів від 25.05.2017 року
15:06
В и т я г з протоколу № 5 засідання педагогічної ради Плесецької ЗОШ І- ІІІ ступенів від 25.05.2017 року

В и т я г з протоколу № 5 засідання педагогічної ради Плесецької

ЗОШ І- ІІІ ступенів від 25.05.2017 року

Присутні: 26 осіб

Відсутні: Козачишина О.В.. Осауленко К.О.,

Рінсевич Ю.А.

П о р я д о к д е н н и й

  1. Про перевід учнів 1-8,10 класів до наступних класів.

С л у х а л и : Шуст О.О., заступника директора з навчально – виховної роботи з інформацію про навчальні досягнення учнів 1-8,10 класів на кінець навчального року.

У х в а л и л и :

 

1.Перевести до 2 «А» класу учнів 1»А» класу згідно списку:

1.Березанську Вікторію Олександрівну

2. Березанського Дмитра Віталійовича

3. Березанського Максима Володимировича

4. Бугайова Нікіту Андрійовича

5. Гончаренко Дарію Віталіївну

6. Гурин Тетяну Володимирівну

7. Гречаного Сергія Максимовича

8. Дерія Ігоря Валентиновича

9. Кожемяко Вікторію Максимівну

10. Лісового Федора Григоровича

11. Логвиненка Романа Сергійовича

12.Ніконова Максима Сергійовича

13.Пасічніченко Софію Сергіївну

14. Полягушко Матвія Станіславовича

15. Пазюру Романа Євгенійовича

16. Скрипніченка Назарія Олександровича

2.Перевести до 2 «Б» класу учнів 1 «Б» класу згідно списку:

1. Архіпського Миколу Володимировича

2. Бугай Катерину Вікторівну

3. Висоцьку Анну Олександрівну

4. Гордієнко Маргариту Петрівну

5. Гуртового Вадима Юрійовича

6. Забарного Андрія Сергійовича

7. Злочевську Дарину Петрівну

8. Козинець Максима Олексійовича

9. Кондратюка Назарія Миколайовича

10. Колесніка Назара Миколайовича

11. Ковтуненко Анастасію Євгеніївну

12. Лапшина Артема Сергійовича

13. Невгада Макара Андрійовича

14.Петруньок Марту Ігорівну

15. Прокопенка Руслана Дмитровича

16. Протопопова Нікіту Вячеславовича

17. Степанчука Андрія Васильовича

18. Солодовника максима Миколайовича

19.Твердохліб Катерину Русланівну

20. Цинікіна Дениса Олександровича

21.Чорного Івана Миколайовича

22.Чехоцького Микиту Сергійовича

23. Ющенка Юрія Володимировича

 

3. Перевести до 3 «А» класу учнів 2 «А» класу згідно списку:

 

1.Арзамазова Єгора Максимовича

2.Бурунова Івана Дмитровича

3.Венгера Артема Сергійовича

4.Висоцького Олександра Костянтиновича

5. Гордієнко Крістіну Дмитрівну

6. Гордієнко Каріну Дмитрівну

7.Гадинко Софію Тарасівну

8.Гречану Ангеліну Русланівну

9.Галку Наталію Сергіївну

10.Гуртову Дарію Олегівну

11.Гуртову Софію Олегівну

12.Ковальчука Артема Сергійовича

13.Легенького Сергія Сергійовича

14.Мельника Олександра Миколайовича

15.Мельника Віталія Миколайовича

16.Новохатню Юлію Валеріївну

17.Новака Артема Васильовича

18.Невгада Дмитра Андрійовича

19.Пошелюжну Ольгу Романівну

20.Решетняка Данила Максимовича

21.Сатира Дмитра Максимовича

22.Скалецьку Поліну Валентинівну

23.Савінову Вікторію Олексіївну

24.Тищенка Олександра Максимовича

25.Тимченко Валентину Іванівну

26.Харченко Наталію Миколаївну

27.Чебана Едуарда Сергійовича

 

4. Перевести до 3 «Б» класу учнів 2 «Б» класу згідно списку:

1.Андреєва Іларіона Олексійовича

2.Артющенка Олексія Михайловича

3. Довженко Вікторію Вікторівну

4.Драгниша Єгора Костянтиновича

5.Золоташко Аліну Василівну

6.Захожа – Стрельнікова Григорія Андрійовича

7.Казміренка Арістарха Юрійовича

8.Комаровську Маргариту Олександрівну

9.Лагодну Вероніку Юріївну

10. Літвінка Назара Сергійовича

11.Луценко Богдану Сергіївну

12.Макарова Артема Вікторовича

13.Малишева Романа Олексійовича

14.Невгадовського Назарія Євгенійовича

15.Новохатню Катерину Олегівну

16.Лисенко Анну Леонідівну

17.Ряднину Діану Петрівну

18.Різник Вероніку Сергіївну

19. Степанчук Софію Олексіївну

20.Самаруху Софію Олександрівну

21. Філінову Дарину Олегівну

22.Фою Ольгу Володимирівну

23.Шиденко Артем Русланович

24. Шканденка Артура Миколайовича

25.Щербака Михайла Олександровича

26.Юнака Данііла Петровича

 

5. Перевести до 4-А класу учнів 3-А класу згідно списку:

 

  1. Грищенко Анну Олександрівну
  2. Забарну Анастасію Євгеніївну
  3. Коваль Данила Юрійовича
  4. Логвіненко Анастасію Сергіївну
  5. Лисюка Максима Олександровича
  6. Науменко Ярославу Ігорівну
  7. Осташевича Ігоря Сергійовича
  8. Різника Олександра Сергійовича
  9. Скалецьку Каріну Сергіївну
  10. Солодовник Дарину Вікторівну
  11. Собченка Михайла Віталійовича
  12. Степанчука Євгенія Васильовича
  13. Тимченко Анастасію Іванівну
  14. Фенько Дарію Юріївну
  15. Цюпцюна Іллю Олександровича
  16. Чухрій Анастасію Петрівну
  17. Юшко Анну Василівну

 

6. Перевести до 4-Б класу учнів 3-Б классу згідно списку:

 

1. Бей Евеліну Юріївну

2.Заікіна Олександра Миколайовича

3. Захожа-Стрельнікова Андрія Андрійовича

4. Корнієнко Дарину Володимирівну

5. Мазуренко Анастасію Михайлівну

6. Малярчука Олександра Дмитровича

7. Марушко Софію Григорівну

8. Невгада Артема Олександровича

9. Невгад Єлизавету Григорівну

10. Невгад Софію Григорівну

11. Рожок Анастасію Іванівну

12. Семененка Максима Миколайовича

13. Сербін Діану Володимирівну

14. Степаненко Катерину Олексіївну

15. Чупак Дарію Сергіївну

16. Юдіна Тимура Володимировича

17. Якубенка Тимофія Андрійовича

 

7. Перевести до 5- А класу учнів 4- А класу згідно списку:

 

  1. Бугайову Марію Андріївну
  2. Власенко Тетяну Олександрівну
  3. Головка Антона Вікторовича
  4. Гузенко Вікторію Євгеніївну
  5. Драгана Костянтина Олександровича
  6. Заболотнього Нікіту Івановича
  7. Заковоротнього Андрія Олександровича
  8. Колоска Петра Петровича
  9. Комаренка Віталія Віталійовича
  10. Машошину Олександру Миколаївну
  11. Малуху Марію Віталіївну
  12. Першину Вікторію Вікторівну
  13. Полончука Павла Олександровича
  14. Романенко Яну Дмитрівну
  15. Сперкач Анастасію Ігорівну
  16. Сперкача Дмитра Євгенійовича
  17. Стрельченка Назарія Ігоровича
  18. Титенко Анну Романівну
  19. Чернишенка Михайла Володимировича
  20. Шкрид Анастасію Романівну

8. Перевести до 5-Б класу учнів 4-Б класу згідно списку:

1.Бадрука Вадима Віталійовича

2. Бараненко Вікторію Русланівну

3. Березанського Максима Миколайовича

4. Бізіля Ольгу Василівну

5. Гончаренка Назара Романовича

6. Гуртову Дарію Юріївну

7. Деркачову Ольгу Віталіївну

8. Желепу Марту Юріївну

9. Іванюка Івана Івановича

10. Козир Катерину Миколаївну

11. Колесніка Володимира Станіславовича

12. Куліша Віталія Романовича

13. Любінецьку Єву Вікторівну

14. Марчук Анну Олегівну

15. Озійчук Анастасію Юріївну

16.Пасічніченка Кирила Руслановича

17. Солодовника Артема Борисовича

18. Солодовник Тетяну Володимирівну

19. Староненко Валерію Іванівну

20. Свириденка Олександра Івановича

21. Шиденко Анастасію Євгеніївну

22. Шиденка Олександра Сергійовича

 

9. Перевести до 6 класу учнів 5 –го класу згідно списку:

 

1.Бублик Дар’ю Валеріївну

2.Ващенко Анастасію Олегівну

3.Годз Юлію Володимирівну

4.Гурін Дарію Дмитрівну

5. Гузенко Анну Віталіївну

6.Загранічного Ярослава Віталійовича

7.Комаренка Олександра Андрійовича

8. Корчевного Гліба Геннадійовича

9.Рєзнік Анну Олександрівну

10.Лемешка Максима Геннадійовича

11.Луценка Максима Андрійович

12.Маркову Аміну Валеріївну

13.Москалюк Діану Володимирівну

14.Петруньок Ангеліну Юріївну

15. Покричука Андрія Володимировича

16.Соїча Івана Володимировича

17.Солодовника Олександра Володимировича

18.Степанчук Катерину Василівну

19. Суботіну Олену Олександрівну

20.Тимченка Андрія Івановича

21.Чернешенка Максима Віталійовича

22.Чернешенка Олександра Володимировича

23.Щербак Ірину Віталіївну

24.Юшка Андрія Олеговича

 

10. Перевести до 7 «А» класу учнів 6 «А» класу згідно списку :

1. Бурунова Максима Руслановича

2. Гончаренка Віктора Олександровича

3. Горовенка Ігоря Олександровича

4. Гузенко Ірину Володимирівну

5. Драгана Олександра Олександровича

6. Коваленко Вікторію Тарасівну

7. Легеньку Вікторію Сергіївну

8. Логвіненка Івана Сергійовича

9. Полонікова Ігоря Руслановича

10. Савінову Олександру Олексіївну

11. Собченка Владислава Віталійовича

12. Сатира Дениса Максимовича

13. Скрипніченка Дениса Олександровича

14. Харченка Максима Миколайовича

15. Хомутовську Ольгу Леонідівну

16. Чиженко Анну Олександрівну

17. Шкапу Владислава Миколайовича

18. Ющенка Владислава Григорович

 

11. Перевести до 7 «Б» класу учнів 6 «Б» класу згідно списку :

 

  1. Гончаренка Віктора Вікторовича
  2. Гончаренка Сергія Руслановича
  3. Гордієнка Андрія Олеговича
  4. Годза Дмитра Володимировича
  5. Кабанця Анатолія Сергійовича
  6. Лемешко Вікторію Геннадіївну
  7. Липчак Інну Олександрівну
  8. Любінецьку Ангеліну Вікторівну
  9. Невгада Євгенія Віталійовича
  10. Орлова Владислава Юрійовича
  11. Отрошко Вікторію Андріївну
  12. Петруньок Ольгу Валентинівну
  13. Приліпко Анну Вікторівну
  14. Романенка Ігоря Руслановича
  15. Семенця Володимира Валерійовича
  16. Слободян Катерину Олегівну
  17. Цехмайструк Ірину Богданівну
  18. Шуст Сніжану Володимирівну

 

12. Перевести до 8 «А» класу учнів 7 «А» класу згідно списку :

 

1. Вороневича Михайла Юрійовича

2. Дремух Вікторію Миколаївну

3.Козира Олександра Миколайовича

4.Корнієнко Юлію Володимирівну

5Луценко Єлізавету Анатоліївну

6.Малярчук Анну Дмитрівну

7.Мошковську Анастасію Романівну

8.Невгадовського Олександра Вікторовича

9.Остапченко Анастасію Віталіївну

10.Солодовника Івана Володимировича

11.Староненка Віталія Валерійовича

12.Сторож Наталію Анатоліївну

13.Степанчук Ірину Володимирівну

14.Чернюк Діану Ігорівну

15.Чупак Марію Миколаївну

16.Шиденко Вікторію Русланівну

17.Шорохову Яну Вікторівну

 

13. Перевести до 8 «Б» класу учнів 7 «Б» класу згідно списку :

    1. Бараненко Вікторію Олександрівну
    2. Гавриляка Олександра Олексійовича
    3. Гречану Каріну Русланівну
    4. Кабанець Ольгу Володимирівну
    5. Кравця Романа Олександровича
    6. Лугівського Евгенія Володимировича
    7. Остапченка Олександра Сергійовича
    8. Остапченка Артема Віталійовича
    9. Петруньок Інну Сергіївну
    10. Романенка Івана Дмитровича
    11. Скалецького Сергія Вікторовича
    12. Чернешенка Владислава Володимировича
    13. Шеденка Андрія Івановича
    14. Шиденка Ярослава Сергійовича
    15. Щербак Аделіну Олександрівну

 

 

14. Перевести до 9 класу учнів 8 класу згідно списку:

 

1. Бараненко Олену Володимирівну

2. Бей Едуарда Андрійовича

3. Власенко Аліну Василівну

4. Волинкіна Дмитра Ростиславовича

5. Головка Сергія Володимировича

6. Гречаного Івана Сергійовича

7. Демчука Давида Руслановича

8. Долгіх Анну В’ячеславівну

9. Заковоротню Вікторію Володимирівну

10. Казакова Максима Вікторовича

11.Краєвську Марину Олегівну

12. Канцідал Вікторію Володимирівну

13. Кравчук Анастасію Дмитрівну

14. Кравця Дмитра Васильовича

15. Ковтуненка Максима Євгенійовича

16. Корнієнко Олену Володимирівну

17. Миргородську Анну Олексіївну

18. Невгада Богдана Петровича

19.Оріненка Андрія Андрійовича

20. Паламарчук Олександру Костянтинівну

21.Пітель Валерію Ігорівну

22. Ряднину Максима Петровича

23. Сперкача Дениса Юрійовича

24.Степаненко Анну Олексіївну

25.Філімоненко Ірину Сергіївну

26. Ющенко Вікторію Олегівну

27. Ющенко Богдану Вадимівну

 

15 . Перевести до 11 класу учнів 10 класу згідно списку:

  1. Бабій Альону Сергіївну
  2. Галку Людмилу Олександрівну
  3. Даурову Анастасію Олександрівну
  4. Луценко Юлію Валеріївну
  5. Пухільчук Дарину Володимирівну
  6. Щербака Олександра Олександровича

 

 

Голова педради Л.М.С а в ч е н к о

 

Секретар О.П.О л ь х о в и ч

 

Переглядів: 438 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Корисні кнопки
Освітній портал www.ukrprog.com.ua Переводчик онлайн
Пошук
Архів записів
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright KrevSaa © 2020
Сайт управляється системою uCoz